Prośba o objaśnienie wyniku rezonansu kręgosłupa

Witam ,proszę o objaśnienie wyniku rezonansu :spłycenie fizjol.lordozy szyjnej ,na poziomie C5/C6nieregularna pośrodkowo-prawoboczna protruzja krążka mk znosi przedrdzeniową rezerwę płynu kanału kręgowego modeluje przednio prawoboczną powierzchnię rdzenia kręgowego oraz korzenie nerwowe biegnące w prawym zachyłku bocznym.Wym Ap światła kanału wynosi 11mm.C6/C7 tylno-pośrodk. protruzja krążkamk z cechami uszkodz.pierścienia włók.(HIZ)modeluje worek oponowy spłyca rezerwę płynową ,wymAp 12 DZIĘKI

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu lekarskim oraz łącznej analizie powyższego badania będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.