Prośba o pomoc w interpretacji wyników markerów nowotworowych zleconych przez onkologa

Witam. Bardzo Proszę o pomoc w interpretacji wyników markerów nowotworowych zleconych przez onkologa: AFP: 2,96 ng/ml, CEA: 2,72, CA 19-9: <0,6 U/ml, PSA: 0,83, HbsAntygen: 0,32, Hcv: 0,05 ,z góry dziękuję za pomoc,

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.