Proszę o interpretację wyników badania krzywej cukrowej

Dzień dobry, chciałabym prosić o interpretację wyników badania krzywej cukrowej. Jestem kobietą i mam 40 lat. Oto wynik: glukoza na czczo - 88,90 mg/dl, po godzinie 110 mg/dl, a po dwóch 82 mg/dl. Insulina 8,5 µIU/ml, po godzinie 50,60, a po dwóch godzinach 30,80. Witamina D3- metabolit 25 OH - 22,50. Dziękuję.

Szanowna Pani, wyniki są dobre. Nie napisała Pani jednostki przy wyniku wit. D dlatego nie mogę tutaj pomóc. Pozdrawiam