Proszę o pomoc w interpretacji EKG

Dzień dobry, co oznacza strefa przejściowa brzy braku załamka Q w odprowadzeniu I we wszystkich cyklach. Oraz co może oznaczać w 2 miejscach oddzielonych czasowo od siebie w 3 kanałowym holterze EKG w pierwszym miejscu brak linii izoelektryczna na długość 4 małe kratki w 3 kanałach ( w boku lewym zespołu QRS ) oraz w drugim miejscu brak linii izoelektrycznej na długość 2 dużych kratek w 2 kanałach ( również w tym samym miejscu ). Nie wiem czemu ta przerwa jest spowodowana, ani nie było zmyte przez zamoczenie, ani wada drukarki ponieważ wzdłuż cyklów jest taki sam kolor tylko brak jest na długość w/w linii w 3 kanałach zespołu QRS po stronie prawej niniejszego zespołu, proszę o odpowiedź.

Szanowna Pani, badanie należy interpretować mając przed sobą wynik, nie zinterpretuje go na podstawie tego co Pani napisała