Proszę o zinterpretowanie wyniku biopsji piersi

Dzień dobry, prośba o interpretacje wyniku biopsji piersi. Inwazyjny rak piersi bez specjalnego typu niskozróżnicowany (invasive breast carcinoma of no special type G3/ductal, NST1 W skali Nottingham:tworzenie cewek 3pkt, atypia jądrowa 3pkt, aktywność mitotyczna 3pkt. Wykonane badania dodatkowe:CK 14(-) ER w około 3%(TS 3/8)-dodatni PR w około 50% (TS 6/8)-dodatni HER2 1 - ujemny Ki67 - 80%

Szanowna Pani, wynik powinien interpretować lekarz prowadzący, stopień G3 pogarsza rokowanie