Przemieszczające się guzki na głowie u dziecka

witam mojemu synowi 3 letnemu od sierpna wychodza guzy na głowie i mu znikaja i sie przemieszczaja w inne miejsce na glowie pprzedwczoraj mi wymiotował jeden dzien skarzyl sie na bol glowy i widział mrowki przed oczami

Milena Lubowicz

Proszę zgłosić się z dzieckiem do pediatry, gdyż wymaga zbadania. Obecnie posiadam zbyt mało informacji żeby coś stwierdzić.
Pozdrawiam