Nocny ból brzucha, gorączka i wymioty u 4-letniego syna

Od kilku dni mojego 4 letniego synka budzi w nocy bol brzucha,ma goraczke i czasami wymiotuje. Podaje synkowi nurofen i rano wszystko jest juz dobrze,caly dzien czuje sie dobrze,ma apetyt,a w nocy placze. Czy jest to cos powaznego?

Witam. Objawy najprawdopodobniej spowodowane są niegroźną infekcją wirusową, warto jednak aby dziecko zbadał pediatra.