Przepona lewa ustawiona wyżej, zacienienie guzowate

przepona lewa ustawiona wyżej, zacienienie guzowate, 9 x 6,5 cm w górnej częsci pola płucnego lewego, łączące się z wnęką, o typie npl, - słabo widoczne na zdj. bocznym/ - położone centralnie. Wzmożenie rysunku naczyniowego w górnej części pola płucnego prawego. Cień serca w normie, aorta ze zwapnieniem w łuku.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie zawarła Pani pytania do które mógłbym konkretnie się odnieść. Proszę koniecznie udać się do pulmonologa.