Przepona wolna nisko ustawiona w wyniku RTG

WYNIKI BADANIA RTG Witam, bardzo proszę o wyjaśnienie moich wyników badań : Przepona wolna nisko ustawiona, płuca bez zmian naciekowych, serce o wyrównanej talii, duże naczynia w normie. Najbardziej niepokoi mnie ta " przepona wolna nisko ustawiona " o co chodzi? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam!

Witam serdecznie,

Wynik badania jest prawidłowy. Powinna Pani jeszcze udać się do lekarza zlecającego badanie (do lekarza prowadzącego należy decyzja o ustaleniu rozpoznania) w celu konsultacji.

Pozdrawiam.