Przepuklina i bolące wrzody

Witam, mój partner ma prawdo podobnie przepuchline i zrobiły mu się takie wrzodziki boli go to ale nie ma ubespieczenia zeby iść do lekarza dopiero za 3-4 miesiące bedzie mógł się zarejestrować wytrzyma ryle??

Proszę nie bagatelizować problemu wrzodów. Może dojść do perforacji i będzie potrzebna operacja ratująca życie. Proszę udać się do lekarza celem wykonania gastroskopii i podjęcia leczenia farmakologicznego.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg