Przerwa pomiędzy górnymi jedynkami po założeniu koron porcelanowych

Witam, od ponad roku czasu mam założone korony porcelanowe, zauwazylam, ze zrobiła mi sie szparka między górnymi jedynkami (ok.2mm), czy da to się coś z tym zrobić?

Witam.
Postępowanie zależy od tego, czy szpara powstała w wyniku założenia koron, czy po pewnym czasie. w pierwszym przypadku jedynym rozwiązaniem jest wymiana koron, w drugim trzeba znaleźć przyczynę takiego zjawiska- obecność innych braków zębowych, wada ortodontyczna, choroby przyzębia- i zacząć od ich wyeliminowania.