Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 0 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przyczyny problemów z erekcją po abstynencji seksualnej

witam....Moj facet nie był 4 lata z kobietą,teraz gdy Mnie poznał i pierwszy raz odbylismy stosunek,nie było tak jak bym Tego chciala,to znaczy pierwsze jego penis miał wzwód i był twardy a po chwili juz opadał i długi czas nie było wzwodu,dopiero po kilkunastu minutach znowu był twardy penis......Czy to moze byc związane z psychiką,ze tyle czasu nie Miał kontaktu z kobietą?Jaki jest Tego powód?
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Przerwa w współżyciu bardzo sprzyja pojawieniu się problemów. Proponuję zachować spokój i cierpliwość, objawy powinny ustąpić. Jeśli się tak jednak nie stanie, to proponuję wizyte u lekarza seksuologa. We Wrocławiu jest dr Smoliński, w Katowicach Poradnia Julia i dr Sipiński w Katowicach i Krakowie. Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy