Przygotowanie do operacji wszczepienia bajpasów

Witam! Mój ojciec ma planowany zabieg - wszczepienie by-passów. Ma zgłosić się do szpitala w najbliższy czwartek, czy możemy spodziewać się operacji już w piątek, czy potrzeba więcej czasu na przygotowanie?

Witam!
Jeśli Pański ojciec miał wykonane wszystkie niezbędne badania to nie wykluczone, że operacja odbędzie się w pt. W przypadku braku ewentualnych badań można podejrzewać inny termin. Termin operacji zależy również od leków, które pacjent przyjmuje, gdyż w niektórych przypadkach leczenie farmakologiczne należy zmodyfikować np. leczenie przeciwzakrzepowe na kilka dni przed operacją. Ogólnie nie można mieć tu pewności, gdyż wiele zależy od organizacji pracy na oddziale. Jeśli termin operacji jest dla Pana bardzo istotny to proponuję zapytać bezpośrednio na oddziale w którym będzie wykonana operacja. Takie informację będą najdokładniejsze. Pozdrawiam serdecznie!