Przyjaźń 22-latki z żonatym mężczyzną

Witam Mam 22 lata przyjaźnię się z żonatym mężczyzną.Z jego strony są gesty typu pocałunki,przytulanie,mówi,że tęskni,szaleję za mnę,że mu się podobam.Z pięć razy chciałam zakończyć tą relację ale wciąż naciskał byśmy do niej wrócili.Wracam odchodzę to błędne koło.Co powinnam zrobić?

Witam serdecznie,

Polecam tekst na moim blogu o schemacie deprawacji emocjonalnej i w ogóle o schematach które utrudniają nam decyzje życiowe. Czasem zadbania o siebie jest bardzo trudne,stąd niemoc w zakończeni relacji. Najprawdopodobniej ten mężczyzna trafia w pewne wcześniej niespełnione potrzeby ale jednocześnie nie na tyle aby czuła się Pani dobrze i bezpiecznie.

www.anna-mochnaczewska.bloog.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Mochnaczewska

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza