Przyjaźń chłopaka z jego pierwszą dziewczyną

Witam. Jestem z Chlopakiem rok czasu ,ale przedtem mial juz dwie Dziewczyny,z pierwsza byl 7 lat,od lat szkolnych ,a z druga dwa lata! Moj Chlopak powiedzial mi,ze z pierwsza swoja Dziewczyna sie rozstal,ale pozostali przyjaciolmi,spotykaja sie przy okazjalnych imprezach,trzyma nadal Jej zdjecia,a Jej Brat,to jest Jego najlepszym kolega! Ok,Ona ma juz swoja Rodzine,ma Meza i Dziecko,ale mimo wszystko to mnie strasznie DENERWUJE! Moj Chlopak jest Wlochem,a Wlosi sa bardziej sklonni do zdrady!

Dzień dobry!

O skłonności do zdrady może świadczyć wiele cech naszego temperamentu, osobowości, dotychczasowe doświadczenia, odebrane wychowanie, atmosfera domu rodzinnego, kondycja obecnego związku... wiele różnych czynników. Byłoby dużym nadużyciem twierdzić, że narodowość jest istotnym wśród nich.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Pani zdenerwowanie wynikające z zazdrości o przeszłość partnera i o jego okazjonalne kontakty z byłą partnerką może Pani spróbować rozwiązać poprzez szczerą rozmowę z chłopakiem i przekazaniu mu informacji, którymi anonimowo dzieli się Pani w internecie. Być może Pani chłopak, pomimo tego, że jest Włochem "bardziej podatnym na zdrady", przedstawi Pani własny pogląd na opisany przez Panią problem.

Pozdrawiam.

Warto rozmawiać o tym z chłopakiem. Mówić o swoich uczuciach potrzebach i oczekiwaniach. Pytać o to samo partnera. Razem próbować znaleźć rozwiązanie, które będzie akceptowalne dla obu stron. Różnice kulturowe na pewno maja tu znaczenie i utrudniają, jednak tak naprawdę wszystko, co jest istotne dzieje się między Państwem i to Państwo ustalają, jak ma wyglądać Wasz związku- Państwo potrzebują odnaleźć reguły swojego związku.
Może tez warto zastanowić się skąd u Pani zazdrość? Czy są realne powody, czy może bardziej są to trudności z poczuciem wartości, pewności siebie, bezpieczeństwa, zaufaniem itp? Może warto spotkać się z psychologiem i przyjrzeć temu?

Witam... relacje z mężczyznami to trudny problem. Najczęściej trudności w ich poprawnym nawiązaniu mają podłoże wynikłe z życia w rodzinie, Wymaga to bezpośredniej rozmowy z psychologiem, psychoterapeutą, a najlepiej terapeutą rodzinnym. Proszę zatelefonować, do działu informacji regionalnego oddziału NFZ i dowiedzieć się gdzie, najbliżej Pani miejsca zamieszkania może Pani skorzystać z takiej pomocy.Pozdrawiam