Przysadka mózgowa niepowiększona, po podaniu środka kontrastowego ulegająca niejednorodnemu wzmocnieniu bez zmian ogniskowych

Miałam robiony rezonans przysadki. Opis: Siodło tureckie wielkości i konfiguracji prawidłowej. Przysadka mózgowa niepowiększona, po podaniu środka kontrastowego ulegająca niejednorodnemu wzmocnieniu bez zmian ogniskowych. Lejek przysadki przemieszczony w lewo. Skrzyżowanie wzrokowe przedstawia się prawidłowo. Wynik wydaje się być ok, ale co oznacza to że lejek przysadki jest przemieszczony? Wizytę u endokrynologa mam na początku kwietnia, a martwię się czy jest ok. Bardzo prosze o pomoc.

Witam serdecznie,

Proszę się nie martwić tylko udać na wizytę do endokrynologa. Jeśli ma Pani obawy to proszę udać się do lekarza rodzinnego celem konsultacji przez wizytą u endokrynologa.

Pozdrawiam.