Puchnięcie rąk, niedowaga a problemy żylne

Mam dwadzieścia osiem lat, młody chłopak z niedowagą ciała. Obecnie zamieszkuję w Holandii i od dzieciństwa mam problem z żyłami i nie wiem czy to nie zator żylny, jak jest gorąco to puchną na rękach i stopach(podwyższona temperatura ciała) jestem osobą ektomorficzną i według lekarza w Holandii to normalne bo on ma też taki problem na rękach, ale według mnie to nie normalne a czasem nawet bolą żyły napuchnięte od łokcia do nadgarstka przy wysokiej temperaturze. Chciałbym usłyszeć waszą opinię..

Ciężko powiedzieć co wpływa u Pana na ten problem, nie wspomina Pan czy pali papierosy, ogólnie za mało informacji by dociec przyczynę. Polecam jednak kończyć prysznic takim prostym zabiegiem, czyli polewaniem zimną wodą. Woda musi być zimna do tego stopnia, aby poczuł Pan ciepło pod skórą w miejscu kontaktu z wodą. Jeśli Pan woli, można ograniczyć polewanie do miejsca występowania problemu. Dla organizmu jest to szybka i naturalna reakcja podgrzania od wewnątrz, ze względu na odbierane przez receptory nagłe dostawy szokującego, zimnego bodźca. Całość skutkuje poprawieniem krążenia. Należy się zastanowić nad problemem niedowagi, z jakiegoś powodu Pańskie żyły transportują mniej tlenu, a w konsekwencji mniej składników odżywczych do poszczególnych lokalizacji.