Puste jajeczko płodowe a rozwój ciąży

witam, przewaznie miesiaczke mialam w dniach 11/13 w tamtym miesiacu dostałam juz 2 przy czym była bardziej bolesna niz zawsze, w tym miesiacu nie miałam wiec zrobiłam test i wyszedł pozytywny, po trzech dniach pojechalam do lekarza i zrobil usg, wyszło puste jajeczko płodowe wielkosci 9.15 mm ,i nic wiecej sie nie dowiedziałam , czy jest mozliwosc ze ta ciaza sie nie rozwija? nie kochalam sie z chłopakiem juz długo,ok miesiąc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu i ponownym wykonaniu badania usg będzie można coś więcej powiedzieć.