Pytanie o odczucia po wszczepieniu włosów

Witam.jestem chlopakiem i mam 26 lat .chce sie podjac zabiegowi tzw zabiegowi zakol czyli beda wszczepiane wlosy..czy to prawda ze bede czul te wlosy ktore beda wszczepione a te co sa naturalne nie?jak to jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że nie jest to prawda. a co do czucia polega to na tym iż wszczepione nowe włosy będą rosnąć co może Pan odczuwać w pewien sposób.

Nie mam osobistych doświadczeń z przeszczepami włosów. W swojej praktyce nie wprowadziłam tej procedury ze względu na wysoki koszt, mało naturalny efekt i częste odrzucanie przeszczepu. Proszę szukać w internecie kliniki w Szczecinie, mają duże doświadczenie i tam pytać.