Pytanie odnośnie samoistnie pojawiających się wzwodów w ciągu dnia

Mam pytanie odnośnie samoistnych wzwodów pojawiających się w ciągu dnia. Mam 29 lat dawniej kilka lat temu miałem często w ciągu dnia spontaniczne wzwody. Pojawiały się czasami nagle itp. Teraz w ciągu dnia nie jestem wstanie doznać żadnego spontanicznego wzwodu. Tylko i wyłącznie jeśli dojdzie do jakiegoś bliższego kontaktu z partnerką.Czy jest to prawidłowe zachowanie czy jednak coś się dzieje. Dodam, że nie miewam też wzwodów porannych.

Dzień dobry!
To co pan opisał jest trochę niepokojące - chodzi o brak porannych wzwodów, może sugerować rożne niedomagania organizmu , dlatego warto by było zgłosić się do lekarza seksuologa najlepiej tez urologa, aby kompleksowo pana przebadał Pozdrawiam

Dzień dobry.

Spontaniczne wzwody w młodym wieku wynikają z dużego napięcia seksualnego oraz zwykle braku możliwości jego rozładowania (poprzez współżycie czy też masturbację). To, że w wieku 29 lat już nie występują samoistnie, a wyłącznie podczas kontaktu z partnerką - jest normą.
Niepokojący Pana brak porannych wzwodów warto jednak skonsultować z lekarzem, celem wykluczenia np. różnego rodzaju schorzeń układu krwionośnego.

Pozdrawiam.