Ranne pomiary cukru a cukrzyca

codziennie rano mam poziom cukru 52 po sniadaniu po około 1 godziny jest 87 czy to już schorzenie? popijam około 2 szklanki na dobe herbatke z pokrzwy na kamice nerkowa. proszę o wypowiedz . Dziekuje

Aleksander Ropielewski

Pańskie wyniki glikemii są prawidłowe i jeżeli nie odczuwa Pan niepokojących objawów to nie ma powodu do dalszej diagnostyki. Na pewno nie jest to cukrzyca.