Relacja z partnerem i platoniczna miłość

Witam Mam 22 lata i jestem gejem. Mam problem ze swoim życiem Od 8 m-cy jestem z związku Na początku przeżywalismy bardzo miłe chwile. Niestety z czasem zaczęło sie coś dziać Nie potrafiliśmy sie zrozumieć Rozstaliśmy sie gdyż ja nie wyjawiłem przed nim swojej tajemnicy. Dopiero wtedy gdy sie rozstalismy postanowiłem to zrobić. On mnie zrozumiał i wróciliśmy do siebie. Było znów cudownie do czasu aż pojawił sie ktoś kogo On platonicznie kocha choć sam mi tego nie powiedział Jak moge z nim porozm

Witam,

To złożona kwestia. Przede wszystkim warto dowiedzieć się, czy partner pana kocha i chce spędzić z panem życie. Miłość platoniczna z samej swej idei nie powinna przeszkadzać w związku (chyba, że inaczej rozumiemy to pojęcie).

Pozdrawiam