Relanium po stracie dziecka a uzależnienie

Od 20 lat miałam po stracie dziecka miałam przepisywany lek relanium od 2mg.i tak przy wizytach u psychiatry po jakimś czasie więcej i częściej go zażywałam,a to strata pracy ,śmierc rodziców mój stan psychiczny się pogarszał .Teraz mając 45 lat już wiem że jestem uzależniona.do tego doszły bóle fizyczne i środki przeciwbólowe, w tej chwili jestem w ogromnym lęku.Boje się wszystkiego ale chciabym się wyleczyć ale boje się że nie przeżyje detoxsu.Przed lekami wyciszałam się alkoholem.9 lat nie pi

Psychoterapia połączona z opieką lekarską naprawdę pomaga i pozwala uwolnić się od uzależnienia i nauczyć radzić sobie ze swoim życiem samemu, bez wsparcia substancji psychoaktywnych, Ze swojej praktyki na Oddziale Dziennym wiem, że jest to możliwe i dzieje się z sukcesem. Proszę się nie martwić- lek nie jest odstawiany z dnia na dzień, ale stopniowo, zależnie od możliwości pacjenta i postępów psychoterapii. Do tego, jeśli skorzystałaby Pani z pomocy właśnie Oddziału Dziennego (co w tej sytuacji byłoby dobrym pomysłem) cały czas będzie Pani pod opieką psychoterapeutów (z którymi będzie Pani mogła przepracowywać swoje lęki) i lekarzy, będzie Pani tez w grupie, której członkowie często przeżywają podobne trudności, stanowią zatem niezwykle silne źródło wsparcia. Zachęcam do poszukania Oddziału Dziennego i zgłoszenia się na terapię.