Ropna wydzielina po zdjęciu szwów

Witam.-Na kikucie kończyny lewej, w miejscu ściągniętych szwów, pojawiła się rana z ropną wydzieliną oraz rosnąca narośl.Jak taką ranę pielęgnować?Proszę podać konkretne środki medyczne.Pozdrawiam

Proszę Panią odpowiadam konkretnie - proszę jak najszybciej zgłosić się do chirurga. Przez Internet tej sprawy Pani nie załatwi. Pozdrawiam.

Dr n. med. Ryszard Magiera

Szanowna Pani - przede wszystkim proszę udać się do chirurga - on musi ocenić stopień infekcji. Jeżeli chodzi o leki: 1. Maść TRIBIOTIC , 2. Okłady roztworem AZULANU.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg