Stan po zabiegu przepukliny pachwinowej

Jestem tydzień po zabiegu przepukliny pachwinowej(metodą Lichtensteina-z wszyciem siatki polipropylenowe,znieczulenie miałem podpajęczynówkowe),zdjęto mi szwy i powiedziano że się dobrze goi,ale mam napuchnięte w miejscu cięcia i odczuwam silny ból w czasie leżenia ,a silniejszy w czasie chodzenia i to się stało dzień przed usunięciem szwów,w momencie dotyku wyczuwam stwardnienie i jakby małe zdrętwnienie,lekarz powiedział że może robi się krwiak,co mam dalej robić,może jakaś maść,może okłady?

Proszę koniecznie zgłosić się do operatora! Ja nic nie doradzę albowiem NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET BEZ BADANIA PACJENTA!!! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie - zwykle są to objawy reakcji na ciało obce jakim sa szwy i siatka. Ale radziłbym zgłosić się do lekarza operujacego - on najpewniej postawi diagnozę.
Pozdrawiam serdecznie, Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg.