Zabieg przepukliny pachwinowej i wybrzuszenie w okolicy operacji

15 kwietnia 2016r. miałem przeprowadzony zabieg na przepuklinę pachwinową prawą. Znieczulenie od pasa w dół poprzez zastrzyk w kręgosłup. Dzisiaj tj. 21 kwietnia w miejscu gdzie jest szef wygląda to tak jakby siatka była wypychana tzn. jest w tych okolicach wybrzuszenie na około 2 - 3 mm. w porównaniu do skóry po lewej stronie. Moje pytanie brzmi czy to jest normalne ? Istnieje szansa na to, że siatka się nie przyjmie ?

Nie znam stanu wyjściowego-przedoperacyjnego ,nie znam rodzaju,zakresu,przebiegu,ani efektu końcowego operacji! - nie potrafie więc powiedzieć nic autorytatywnie! KONIECZNA WIZYTA U OPERATORA!!! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie, prozę się nie martwić - jest to stan zapalny związany z obecnością obcego ciała w Pana organiźmie. Za 3=4 tygodni minie : stopniowo
Dr n. medycznych Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg,gastrolog, Kraków