Róża na kończynie dolnej

Witam Dwa tgodnie temu zdiagnozowano u mnie różę na kończyńie dolnej . Miałam pchęcherzę , które teraz zaczęły się goić . Robią się strupy .Jak można przyspieszyć gojenie sie tych ran ? Teraz jest to bardzo bolesne. Pozdrawiam Patrycja

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń lekarza, który prowadzi Pani leczenie. Przyspieszenie gojenia ran możliwe będzie dzięki odpowiedniej higienie, zastosowaniu właściwych opatrunków oraz ew. kontynuacji leczenia farmakologicznego.