Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Rozmiar penisa a otyłość

Witam, mam problem z moim członkiem. W bieżącym roku kończę 20 lat i mam wrażenie, że mój penis od urodzenia nie zmienił swojego rozmiaru (w spoczynku jego długość wynosi jakieś 4cm, w wzwodzie ok. 9cm). Dodam, że jestem osobą otyłą. Czy jest jeszcze możliwe, a mój członek urosnął w stanie spoczynku? Czy jego rozmiar może być związany z jakąś chorobą lub z otyłością? Dziękuję za odpowiedź!
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam, rozmiar penisa nie jest związany z rozmiarem ciała, tak więc otyłość nie ma tu nic do rzeczy. Członek rośnie do czasu zakończenia dojrzewania płciowego, czyli 20-25 roku życia. Możliwe więc, że Pański członek jeszcze urośnie, ale niekoniecznie - zarówno rozmiar członka jak i czas dojrzewania płciowego to sprawa bardzo indywidualna. Z pozdrowieniami, Anita R-K

Psycholog i terapeutka Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety