Rozpychający ból 7 dni po operacji usunięcia torbieli włosowatej

Dzień dobry jestem 7 dni po operacji usunięcia torbieli włosowatej. ładnie się goji , mało co wylatuje z rany (rana zaszyta z metoda basoma/karadiksa) raz na dobe łapie mnie dość mocny ból w okolicach rany pulsacyjny głownie rano po przebudzeniu który ustaje samoistnie lub po zarzyciu ketonalu , chirurg twierdzi ze wszystko ok ale ja boje sie nawrotu czuje jak mnie lapie ten bol jakby mi cos tam wsrodku siedzialo i probowalo wyjsc na zewnatrz taki rozpychajacy bol . Pozdrawiam

Przekaz prze Internet, czy telefon może być za mało. Wolałbym w przypadku wykonywania tego zabiegu obejrzeć ranę sam z oceną ewentualnego tworzenia się zbiornika w USG. Proszę zwrócić się do lekarza prowadzącego, umówić na wizytę.