RTG klatki piersiowej 41-latka
Proszę o komentarz do wyniku RTG klatki piersiowej: widoczny miąższ płucny bez uchwytnych zmian ogniskowych, cech zastoju naczyniowego i zgęszczeń miąższowych. Kąty przeponowo-żebrowe wolne. Aorta nieposzerzona w łuku.

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wynik RTG klatki piersiowej nie budzi zastrzeżeń.