Rumieńce na twarzy a mokry kaszel lub ukąszenie

witam, moja corka od 2 dni ma mokry kaszel i lekki katarek, ale dzisiaj doszly rumience na twarzy i to o tyle mocne i szorstkie ze placze przy kremowaniu ze jä szczypie- uzywam dzieciecego kremu. Czy ten rumien moze byc po prostu przez pogode, czy jednak ma cos wspolnego z kaszlem...dodam tez ze stala sie bardzo marudna. W przedszkolu powiadomili nas- rodzicow- o jednym przypadku streptokoköw - corka ma 4 latka, dziekuje i pozdrawiam :)

Lek. Tomasz Budlewski

Występowanie takich objawów powinno nakierować Panią do konieczności wizyty u lekarza. Aby cokolwiek móc więcej powiedzieć konieczna jest wizyta lekarska oraz dokładne badanie. Pozdrawiam