Ryzyko ciąży po wytrysku na zewnątrz w ostatnim dniu płodnym

Witam Chciałbym się zapytać czy istnieje możliwość zajścia w ciążę gdy wytrysk jest na zewnątrz i jak ręce są brudne od spermy i je wytrzemy o ręcznik a palcami wejdziemy w kobietę to może ona zajść w ciążę ?.. pytam się bo właśnie tak zrobiłem moja dziewczyna była wtedy w ostatnim dniu nie płodnym.wydarzyło się to 3,01,14 ona ma regularne miesiączki co30dni ostatnią miała 25,12,13 bardzo się boję że mogła zajść w ciąże ..dodam że moja dziewczyna jest dziewicą . proszę o szybką odpowiedź

Zachęcam też do zachowywania higieny życia seksualnego.
Wytarcie rąk nie zastępuje wymycia. Opisane zachowanie jest ryzykowne.
Pozdrawiam. JW