Ryzyko ciąży przez ubranie

czy mozna zajść w ciąze poprzez dociskanie z partnerem ktory miał spodnie ? po chwili odczułam silny orgazm raczej łechtaczkowy i obawiam się ciązy . wytrysku nie było ( byłam ubrana w spodniach a drugim razem w majtkach )

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest bardzo mała, wręcz znikoma. Oczywiście nie mogę tego zagwarantować, jednak wiązałoby się to z olbrzymim przypadkiem.