Ryzyko ciąży przy stosunku bez wytrysku wewnątrz

Witam Była taka sytuacja ze rano skończyłem na brzuchumojej kobiety :-)Wszystko wylecialo wytarlem członka.Z 6 godzin później zrobiła mi "loda" ale nie do końca.Pstanowiliśmy to zrobić to bez zabezpieczenia wiec a ze są na czlonku takie płyny po moich namowach wzięła go na kilka sekund do buzi bo powiedziałem żeby go w taki sposób wyczyścić.Po tym sprawdziłem czy jest mokry od swoich płynów i nie był więc wszedłem w nią, trzy razy i.wyjalem. Jest możliwa ciąża? Przepraszam ze haotycznie-limit

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest mała choć nie mogę jej wykluczyć gdyż istnieje możliwość przeniesienia plemników przy okazji penetracji.