Ścisk w klatce piersiowej i drętwienie rąk

Witam od 3 lat borykam sie z przypadloscia ze jak jade autem sam zaczyna sciskac mi klatke dretwieja mi rece oraz gorzej widze mam uczicie jak bym mial zemdlec takie samo uczucie towarzyszy mi w domu. Wszystko zaczelo sie 3 lata temu po ciężkiej chorobie taty. Mam 29 l nie wiem jak mam sobie z tym radzić przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu

Konieczna pełna konsultacja i badanie !
Możliwe : zaburzenia lękowo-depresyjne z somatyzacją ; lęk napadowy, spondyloza , zaburzenia krążenia obwodowego, naczynioruchowe.
Psycholog, relaks Regularna gimnastyka, sport
Pozdrawiam