Seks przerywany, bez zabezpieczenia a ryzyko ciąży

17 stycznia uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia. był to stosunek przerywany w dni niepłodne i nie trwał długo ponieważ się bałam. okres powinnam dostać w niedzielę 25 a dzisiaj 24 dostałam brązowych upławów takich jakie mam zazwyczaj na sam koniec miesiączki. czy mogę być w ciąży?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Stosunek przerywany nie jest uznawany za metodę antykoncepcji. Dlatego nie można wykluczyć istnienia ciąży. Za około 7 dni proponuję wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam