Silne skurcze i krwawienie a poronienie

Witam. Pół roku temu poroniłam, od tamtego czasu miałam regularnie miesiączki, żadnych objawów sugerujących że znów mogę być w ciąży. Wczoraj dostałam silnych skurczy podobnych do porodowych , w trakcie oddawania moczu coś ze mnie wypadło do toalety, nie był to skrzep. Od razu skurcze ustąpiły i dostałam silnego krwawienia. Czy to mogło być cokolwiek innego niż poronienie? U lekarza jeszcze nie byłam. nie wierzę jak mogłam to przeoczyć?

Lek. Katarzyna Szymczak

Zdarza się że w ciąży nie ma żadnych objawów i można przez jakiś czas nie wiedzieć o jej istnieniu, jednak dzieje się tak rzadko. Wizyta u ginekologa i usg rowieja wątpliwości.
Pozdrawiam