Silne zawroty głowy u 43-latki

Witam!Mam 43 lata.Co jakiś czas dokuczają mi bardzo silne zawroty głowy,dosłownie chodzę wtedy zygzakiem,mam problemy z utrzymaniem równowagi.Pojawia się to nagle,trwa2-3 dni i samo przechodzi.Chciałabym zapytać ,czym mogą być spowodowane tak bardzo silne zawroty głowy..

Aleksander Ropielewski

Najpewniej przyczyną są zaburzenia laryngologiczne lub neurologiczne. Sugeruję kontakt z laryngologiem lub neurologiem. Istnieje wiele schorzeń, które mogą objawiac się silnymi zawrotami głowy