Silne zmęczenie, osłabienie, zawroty głowy i sucha cera
Witam, bardzo proszę o opinię. Od długiego czasu zmagam się z silnym zmęczeniem, osłabieniem, zawrotami głowy, suchą cerą, a ostatnio pojawił się spadek masy ciała. Badania krwi wykazały obniżone leukocyty, neutrocyty i Ret M%-ret. o średniej zaw. RNA. Pół roku temu na baniach też były obniżone. Badania na tarczyce wyszły w normie. Często mam powiększone węzły chłonne, na usg pod pachami wyszły powiększone na 16x5 mm. Pozdrawiam, Agata, 26l

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Sugeruję wykonanie biopsji węzłów chłonnych. N podstawie przedstawionych danych nie jestem w stanie postawić prawdopodobnego rozpoznania.