Skierowanie do szpitala przy plamieniu z dróg rodnych

Witam Byłam dzisiaj 12.01.2015 u ginekologa. Skierował mnie do szpitala na badania hormonalne ale dopiero za miesiąc, już wyjaśniam dlaczego. W grudniu20.12.14miałam 3 dni tylko plamienie jakieś brązowe. I od kilku dni do dziś znowu ( do 12.01.15) miałam brązowo czerwone plamienie, i dopiero od 12.01 miałam obfite czerwone. Lekarz powiedział, że do szpitala mam się zgłosić jak będę miała kolejny cykl między 3-5 dniem. Czy mogliby mi Państwo wyjaśnić dlaczego teraz nie mogłam iść do szpitala?

Lek. Katarzyna Szymczak

Badania hormonalne w Pani przypadku należy wykonać w fazie folikularnej, miedzy 3-5 dniem cyklu, aby mieć jak najdokładnieszy obraz ewetualnych zaburzeń.
Pozdrawiam