Skierowanie na abrazję a antybiotykoterapia

Witam.Mam pytanie otrzymałam skierowanie do szpitala na ginekologię w celu wykonania abrazji w poniedziałek 19 niestety od dzisiaj biorę Duomox antybiotyk nie mam gorączki ale kicham i boli mnie głowa mam chore zatoki czy jak przejdzie mi do niedzieli dzień przed zabiegiem mogę smiało jechać na zabieg?.Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje tak czy tak jechać. Lekarz po badaniu zdecyduje o dalszy.postepowaniu. lub Proszę udać się do swojego lekarza ginekologa.