Skuteczne metody leczenia trądziku różowatego dla 65-latki

PROSZĘ O RATUNEK.JAK WYLECZYĆ TRADZIK RÓŻOWATY.WALCZE JUUŻ 2 LATA BEZ SUKCESOW.JESTEM ZALAMANA

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej na konsultację i po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi oraz pielęgnację. Najczęściej stosuje się zabiegi laserowe IPL na wyciszenie naczyń, peelingi medyczne oraz odpowiednią pielęgnację skóry.

Tradzik różowaty jest chorobą przewlekłę o podłozu genetycznym czyli gdy raz zachorujemy to już mozemy tylko łagodzić objawy i rozwój choroby. Trudno ocenić jaki sposób leczenia Pani doradzić bez znajomości zasad obecnej terapii. Prosze napisac jakie leki Pani przyjmuje i od kiedy.

Dzień dobry,

Polecam regularne, codzienne przyjmowanie doustne witaminy C oraz zabiegi z użyciem IPL. Przy pierwszym zabiegu powinna Pani odczuć, że skóra jest mniej reaktywna, mniej się czerwieni, zmniejsza się rumień. Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie po obejrzeniu skóry.