Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skuteczność zabiegu wszczepiania nici hialuronowych

witam Panią, chciałabym wszczepić sonie nici hialuronowe. mam 60 lat i skórę w dobrym stanie ale martwią mnie powstałe "chomiki" i drugi podbródek. proszę o informacje dot. czy efekt widać zaraz po zabiegu, jak długo utrzymuje się efekt, orientacyjnej ceny. będę w Łodzi od 10 grudnia a chciałabym wyglądać dobrze na 29 grudnia br. serdecznie pozdrawiam. *irena n.
KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu

Specyfika zabiegów estetycznych

Witam dziękuję za pytanie Efekt nici hialuronowych jest widoczni od razu po zabiegu. Preparaty volume utrzymują się ok15-18 miesięcy. Zapraszam PS Zachęcam do kontaktu na adres mailowy gabinetu ,może Panie przesłać zdęcie, będę mogła kompetentnie ocenić zakres planowanego zabiegu. lookmedica@gmail.com

0

Witam efekty po zastosowaniu nici barb są spektakularne. Ale aby najlepiej dobrać zabieg lekarz najpierw musi obejrzeć stan skóry. Efekt po zabiegu utrzymuje się do 2 lat. Częściowo efekt widoczny jest od razu po zabiegu, pełny efekt widoczny jest po kilku tygodniach od zabiegu. Podwójny podbródek nie zawsze likwiduje się nićmi, czasem wymagana jest lipoliza i jej zazwyczaj wykonuje się parę zabiegów w odstępie co 3 tygodnie. Cena zabiegu uzalezniona jest od ilości zużycia preparatu do zabiegu.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Nici hialuronowe to nazwa techniki podawania kwasu hialuronowego. Zapewne myśli Pani o niciach liftingujących PDO lub Happy Lift czy Silhouette lift. Polecam nici PDO barb lift 4D. Trudno przewidzieć ile takich nici u Pani trzeba będzie zaimplantować bo nie widzę Pani twarzy. Średnio implantujemy 10 na twarz (po 5 na stronę)i 4 na szyję (po 2 na stronę). cena 1 nici w naszym gabinecie (Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej BONA DEA) w Krakowie to 300zł. Efekty mogą utrzymywać się do 4 lat, ale bardzo zadowalające są do ok. 2 lat, potem należy je uzupełnić.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy