Słaba erekcja podczas stosunku z kobietą

Witam . Zaczalem uprawiac seks z dziewczyna . Jest to zaczecie wspolzycia 1 raz w moim zyciu . Problem lezy w tym ze gdy sie masturbuje ( a robie to od 3lat ) to moj pennis jest sztywny bardzo a podczas gdy dziewczyna probuje no to slabo sztywny . Podnieca mnie ona strasznie . Co moze byc przyczyna ?

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego mogą wiązać się z różnego rodzaju trudnościami. Na podstawie jednego stosunku, - który z natury wiąże się ze stresem, jest sytuacją wyjątkową - nie jest możliwe zdiagnozowanie jakichkolwiek zaburzeń. Niepełna erekcja może być związana z lękiem, niepewnością w nowej sytuacji, obawą przed niepowodzeniem. Zazwyczaj z czasem, pozytywnym nastawieniem, atmosferą zaufania i bezpieczeństwa w związku, rosnącym doświadczeniem, lepszym poznaniem siebie, reakcji swojego ciała podczas zbliżenia... problem mija. Gdyby tak się nie działo, proszę zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!