Śluz zamiast kału u 4-miesięcznego synka

Witam, Mój 4-miesięczny synek od dwóch miesięcy robi kupkę złożoną tylko ze śluzu, nie ma w niej ani jednej grudki. Karmię synka piersią co trzy godziny i po każdym karmieniu jest "kupa". Przeszłąm na dietę: jem tylko kaszę gryczaną i jaglaną, ryż, wafle ryżowe, drób na parze i mleko ryżowe. Zrobiliśmy posiewy: w kale- skąpy wzrost Candida, a w moczu Escherichia coli. Wziął Nystatynę i Augumentin. Ponowny posiew moczu wykazał Klebsiellę oxytoca 10'4. Nie wiem co mam robić :( Proszę o poradę.Ania

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.