Spadek jakości wzwodu a przyjmowanie leku Propecia

Witam, jestem 30 latkiem i od 2 lat przyjmuję lek o nazwie "propecia" który sprawił, że włosy przestały mi wypadać. Od jakiegoś czasu zauważyłem spadek jakości wzwodu. Ostatnio podczas stosunku miałem chwilę gdy wzwód prawie ustąpił... co nigdy wcześniej się nie zdarzyło. Jak z tym walczyć? Bo włosy chciałbym zatrzymać, sprawność seksualną jeszcze bardziej. Pozdrawiam M.

Dzień dobry!

Jest to możliwy skutek uboczny stosowania tego leku. Może Pan skonsultować się z lekarzem dermatologiem, aby omówić inne możliwie skuteczne formy leczenia łysienia i/ lub lekarzem seksuologiem, aby omówić możliwości farmakologicznego wsparcia erekcji w tym okresie.

Pozdrawiam!