Spodziectwo u 6-latka a możliwość posiadania potomstwa w przyszłości

Witam Serdecznie mam pytanie odnosnie Spodziectwa!!! Moj syn w chwili obecnej ma 6 lat ma wrodzona wade Spodziectwa w wieku 2,5 lat byl zoperowny. Teraz wydaje sie byc wszystko wporzadku tylko meczy mnie pytanie jak to bedzie w wieku doroslym!!! Czy bedzie mogl miec w przyszlosci potomstwo??? Czy jego siusiak bedzie rósł razem z wiekiem syna??? Czy nie bedzie mial problemow odnosnie sytuacji intymnych??? Z gory dziekuje i pozdrawiam. Mama Paulina

Magdalena Mroczek

Operacja w tym wieku nie powinna zaburzać w przyszości życia płciowego.