Spóźnia mi się okres i przytyłam - czy jestem w ciąży?

Mam 13 lat i podejrzewam, że jestem w ciąży. NIE MIAŁAM STOSUNKU. Mam czarną linię od pępka do łona, przytyłam 4 kilogramy, spóźnia mi się okres 4 dni:( Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
Jeżeli nie doszło do współżycia nie ma możliwości zajścia w ciążę. Objawy, które się u Pani pojawiły mogą wynikać m.in. z zaburzeń hormonalnych tarczycy.
Brak miesiączki może być też spowodowany stresem, zmianą klimatu.
Pozdrawiam