Starania o dziecko a stosowanie Duphastonu w cyklach

Witam, dziś 8 dzien po ostatniej tbl Duphaston, który według zalecenia lekarza przyjmuje od 16-25 dc. Czy to nie za długo, czy nie powinnam dostać okresu? Dodam, ze staramy sie o dziecko, wczoraj (32 dc) test ciążowy wyszedł negatywny. Lek miał skrócić cykl, ale okresu nie wiadac.

Witam. Rzeczywiście po odstawieniu leku powinno nastąpić krwawienie. W tej sytuacji konieczna jest ponowna konsultacja z ginekologiem.