Stosowanie leku Izotek na trądzik pospolity

Witam, od trzech miesięcy jestem na izoteku, mam rozpoznany trądzik pospolity, biorę 30 mg przy wadze 49 kg, czytałam na forach że efekty są widoczne po dwóch miesiącach u mnie jak trądzik był tak jest, szczerze mówiąc zależy mi na tym aby do marca się go pozbyć. Czy jest możliwe to, że jeśli przez te trzy miesiące ten lek mi nie pomógł, to już w ogóle mi nie pomoże?

Witam serdedcznie!
Trądziku trudno jest się pozbyć, możliwe, że maść którą Pani stosuje trzeba zmienić. Polecam też dietę łatwostrawną która oczyści organizm, przy stosowaniu przez kilka miesięcy zauważy Pani efekty.
Pzdr,
Patrycja Kłósek
dietetyk kliniczny

Należy uzbroić się w cierpliwość. Zdarzają się sytuacje kiedy nieco dłużej czekamy na efekty leku. Wazne w przypadku Isotecu jest przyjęcie całkowitej dawki na kg/mc w czasie terapii. Isotretynoina działa także po zakończeniu przyjmowania leku.